Zegarki damskie złoteZegarki damskie ze złota to wyjątkowy dodatek – piękny, a przy tym bardzo funkcjonalny. Niestety złote zegarki są z reguły bardzo drogie, w związku z czym nie wszystkie panie mogą sobie pozwolić na ich zakup.

Złote zegarki damskie mogą stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby na szczególną okazję. Chyba każda kobieta byłaby zachwycona, gdy dostała od swojego ukochanego złoty zegarek – np. na rocznicę ślubu czy pod choinkę.

Zegarki damskie wykonane ze złota mogą mieć różne rozmiary. Możemy spotkać zegarki, których koperta jest wykonana ze złota, a zamiast złotej bransolety znajduje się skórzany pasek – to tańsza alternatywa dla zegarków w całości wykonanych z cennego kruszcu. Oczywiście nie mogą się one równać zegarkom ze złotą bransoletą, które są piękne i bardzo wytworne, a przy tym praktyczne i trwałe – tak, że mogą służyć przez całe życie.

Złote zegarki damskie mają różne kształty kopert – mogą być one okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub mieć inny wzór. Zwykle są niewielkich rozmiarów – na duże zegarki pozwolić sobie mogą naprawdę nieliczni ze względu na ich bardzo wysokie ceny, związane z dużą ilością kruszcu potrzebną do ich wykonania. Najtańsze zegarki w całości złote można kupić w salonach Apart za ok. 2000 zł, w przypadku zegarków ze skórzanym paskiem ceny są zdecydowanie niższe.